Çim Çit Sadece görsellik değil,..

Sadece görsellik değil, normal açık tellere göre daha fazla güvenlik sağlar. Çim çit paslanmayan ve pek çok testten geçmiş galvaniz tellerden üretilir. Panel çiti tercih etmek için pek çok sebep sayılabilir. Elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzeyen şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz, bahçeniz panel çit sistemleri ile çevrilebilir.

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır.

Çim çit ile binanızın çevresini dış etkilerden koruyabilirsiniz.

Sık dokumalı bir ürün olduğu için, içeriye kedi ve köpeklerin girişini engelleyebilirsiniz. Çevrenizde ki bakışlardan rahatsız oluyorsanız, bu ürünle bunun önüne geçebilirsiniz.

Çim çit paslanmayan ve pek çok testten geçmiş galvaniz tellerden üretilir. Sadece görsellik değil, normal açık tellere göre daha fazla güvenlik sağlar.

Ürünün kurulumu oldukça hızlı ve kolay olduğu için, kısa bir sürede istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Toprak zeminlere, çim üzerine,beton zeminler üstüne,duvarlar,kademeli duvarlar üzerine uygulanabildiğinden çok yönlü kullanım sağlamaktadır.


Panel Çit - Çim çit

Panel çiti tercih etmek için pek çok sebep sayılabilir. Elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzeyen şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz, bahçeniz panel çit sistemleri ile çevrilebilir. Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Çim çit paslanmayan ve pek çok testten geçmiş galvaniz tellerden üretilir. Sadece görsellik değil, normal açık tellere göre daha fazla güvenlik sağlar. Çim çit ile binanızın çevresini dış etkilerden koruyabilirsiniz. Genelde yeşil olarak kullanılsa da, isteğe göre renklere göre üretimi yapılan bir üründür. Farklı peyzaj projeleriniz varsa, dilediğiniz renkle de satın alma süreci yapabiliyorsunuz. Yeşile hasret kaldığımız şu günlerde tel örgü olan yerlerde, çim görünümü elde etmek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.