Tecrübeli kadrosu, kaliteli hizmetleri ve zamanında teslim çözümlerini en büyük referans olarak müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız 2000 yılında Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde kurulmuş olup 19 yıl süredir kendi alanında vizyonunu geliştirerek geniş müşteri potansiyeline sahip olmanın mutluluğunu yaşayan, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin gerek alt yapı , gerek üst yapı işlerinde büyük başarılara imzasını atmıştır.

Çevre güvenlik sistemleri konusunda modern üretim tesisi ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede bulunduğu coğrafyanın önde gelen markalarından biri olan Karakaş Ticaret'in öyküsü 2000 yılında başladı. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, tamamlamış olduğu projelerde hedef olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tecrübesi ve müşteri portföyü ile istediği sonuçları elde etmenin gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…Misyonumuz ve Vizyonumuz


Sınırlarını belli etmek ve korumak ereğiyle bostan, bağ, bahçe gibi yerlerin çevresine çekilen, çalı, ağaç dalı, dikenli tel gibi şeylerden yapılmış engel. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, tamamlamış olduğu projelerde hedef olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tecrübesi ve müşteri portföyü ile istediği sonuçları elde etmenin gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Yenilikleri takip ederek, dünya standartlarında çevre dostu ürünler üretmektir. Öncü kimliğiyle çalışanların ve iş ortaklarının yaşam standartlarına katkı sağlamaktır. İhracatı yatırıma dönüştürerek istihdam arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır

VİZYONUMUZ
Çağımızda baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir.

Tel Çit koruma,güvenlik ve çevreleme için kullanılan çit sistemleridir.

Tel çit çevreleme sistemlerinde bu uygulamayı yaptıracak olan kurum, kuruluş ya da bu bireyin kendi evi için yaptırabileceği bir sistem de olabileceği için bunu yaptırmak isteyen bireyler onlara sunulan seçenekler arasından nasıl bir tasarım istediklerini belirleyebilmektedirler. Bu malzemeler kullanılarak yapılan tel çit, istenilen yere montajlanmakta ve müşterinin gönül rahatlığı içerisinde kullanması sağlanmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Çevre güvenlik sistemleri konusunda modern üretim tesisi ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede bulunduğu coğrafyanın önde gelen markalarından biri olan Karakaş Ticaret'in öyküsü 2000 yılında başladı. Tecrübeli kadrosu, kaliteli hizmetleri ve zamanında teslim çözümlerini en büyük referans olarak müşterilerine sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

  • Galvanizli Tel Örgü,
  • Panel Çit Sistemler
  • PVC Tel Örgü
  • Jilet Tel Sistemler
  • Ferforje Sistemler
  • Boru Direkli Tel Çitler
  • Beton Direkli Tel Çitler
  • Dekoratif Taş