Dekoratif doğal taşlar

Dekoratif doğal taşlarda Patlatma doğal taş, dış mekan dekorasyonlarında yaygın olarak cephe kaplama, bahçe duvarı taş kaplama, bina su basman kaplama, şömine dış bacalarında, kış bahçeleri, süs havuzlarının duvarlarında, merdiven yan duvarlarında vb. dekorasyon alanlarında kullanılmaktadır.

Patlatma doğal taş, iç mekan dekorasyonlarında tüm duvar dekorasyonlarında kaplama taşı olarak kullanılacağı gibi, yaygın olarak şömine üzeri kaplama dekorasyon, plazma tv ünitesi arkası dekorasyonu, dekoratif amaçlı yatak odası yatak başı kaplama, yemek odası duvar dekorasyonu kaplama ve özel odaların istenen yüzeylerinde dekoratif kaplama olarak kullanılabilir.

Doğal taş ile yapılmış iç mekan

Dekoratif Doğal taşın temizliği oldukça kolay ve zahmetsizdir. Doğal taş ile yapılmış iç mekan dekorasyonlarında elektrik süpürgesi vasıtasıyla doğal taşın üzerindeki tozdan arındırmak yeterlidir.

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama panelleri, Tuğla duvar kaplamaları orjinal eski tuğla görünümüne sahipdirler. Kültür tuğlası sıcak görüntüye sahip olması yanı sıra işlendiği duvar’da antik görünüm sağlar.Değişik form ve farklı renk tonlarındaki tuğlaların bir araya gelmesiyle,her türlü dekorasyonda kendini gösteren duvarlar ile samimi mekanlar oluşturmanıza olan sağlar.

Ürünlerimizi yerinde görerek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizleri ağırlamak, işinizi konuşurken karşılıklı birer kahve içmekten mutluluk duyacağız.


Dekoratif tuğla kaplama

Dekoratif tuğla kaplama ile Yenilikçi yapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Dekoratif tuğla ürünlerimiz beton bazlı olup ocaktan çıkan doğal taş kaplama ürünlerinden farklı olarak değerlendirilirler. Peki yapay taş ile doğal taş arasındaki farklar nelerdir? Genel olarak kültür taşı ve kültür tuğlası olarak isimlendirilen yapay taşlar ve yapay tuğlalar çimento ve kum esaslı olup gerçek taş malzemesinden yapılmaktadırlar.

Konut ve ticari mekanlarda, güçlü, geleneksel ve güvenilir bir algı oluşturan doğal taş panellerimizle geçmişin zarafeti taşın estetiği ile buluşuyor. Taş kategorisi panellerimizi, zamanı asla geçmeyecek, beğenisi asla azalmayacak bir malzeme yelpazesine işaret ederken, dış cepheden, iç mekan dekorasyonuna sınırsız bir kullanım alanı ve desen aralığında sunuyoruz. Yapay ve taş görünümlü doğal taşlar hiçbir zaman doğal taşlar gibi değerlendirilmemelidir. Gerçek doğal taş her zaman mekana gerçek değerini verecektir. Dokusuna yakından bakarak bunu rahatlıkla hissedebilirsiniz.