Jiletli Tel Çit koruma ve güvenlik..

Jiletli Tel Çit koruma,güvenlik ve çevreleme için en çok kullanılan çit sistemleridir.Yapılan işçilik ve kullanılan ekipman da yine sistemin yapı ve kalitesinde etkin rol oynar. Uzun ömürlü ve kusursuz jiletli tel bariyer sistemleri için bizim son sistem makine ve aletler ile donatılmış atölyemizden imal edilen jiletli çit sistemlerini tercih edin. Etkin ve sorunsuz bir güvenlik sağlayın.

Jiletli Tel çit sistemleri bu konuda alanında en iyisidir ve müşteri memnuniyetine oldukça önem verir. Kötü hava koşulları karşısında gösterdiği dayanıklılık içerisinde bulunan kaliteli ve sağlam malzemeler sayesinde olmaktadır. Kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilir.

Dikenli tel çit sistemleri

Dikenli tel çit sistemlerinin daha gelişmiş bir versiyonu olan, özellikle stratejik alanların korunması ve güvenliği için isabetli bir seçim olan yeni nesil jiletli tel sistemleri; sağladığı radikal güvenlik sayesinde art niyetli tutumlar için oldukça caydırıcı bir etkiye sahip olan çit sistemleridir. Düzlemsel, helezon ve düz hat jiletli tel olarak uygulanma yapısına sahip olan ürün; paslanmaz, deforme olmaz, uzun ömürlü ve kolay montaj özellikleri sayesinde, alan güvenliği için oldukça etkili ve uygun bir çit malzemesidir. Sıcak daldırmaz galvanizden üretilen ve içerisinde yer alan jiletlerin şekline göre çeşitli bölümlere ayrılan modeller; paslanmaz çelik veya galvaniz çelikten oluşan çekirdek yapısı ihtiva eder. Buda ürünün kalitesi hakkında en gerçekçi bilgiyi verir.


Jiletli tel çit kullanım alanları

Askeri sahalarda, lüks yapılarda, ekonomik değer bakımından yüksek olan alanlarda, otellerde, okullarda, ceza evlerinin duvarların da, ülke sınırlarında, depolarda ve daha pek çok alanın çevrilmesinde kullanıma uygun olan bu ürün, yeni nesil çevre güvenliğinde oldukça etkilidir. Fırat Tel Firması olarak bu sektörde uzun yıllardır varlık gösteren, yaptığı işler ile adından hep söz ettiren ve alanındaki yenilikleri yakından takip eden bir firma profiline sahibiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişiye özel çözümler üreten Fırat Tel, verdiği kusursuz hizmet ve devamında sağladığı teknik eleman desteği ile sadece satana kadar değil sonrasında da müşterilerinin yanında olduğunu gösteren bir firma olduğunu taahhüt eder.

Genellikle beton direkli yada profil direkli çekilmiş çitlerin en üst noktasına uygulanan jiletli tel bariyerleri, sağladığı etkin koruma ve içerisinde bulunan malzemenin kalitesi bakımından diğer tellere göre biraz daha farklı bir ekonomik özelliğe sahiptir.