Panel Tel Çit..

Çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Malzeme ömrünü etkileyen korozyona karşı panel çitlerde ve bağlantı direklerinde en uygun kesitte metal kalınlıkları kullanılmıştır. Metaller üzerine koruyucu galvanizlerme işlemi yapılıp daha sonra polyester esaslı boya elektrostatik fırınlama sistemi ile uygulanmıştır. Paslanmaya ve renk solmalarına karşı uzun ömürlüdür.

Tel çit sistemleri bu konuda alanında en iyisidir ve müşteri memnuniyetine oldukça önem verir. Kötü hava koşulları karşısında gösterdiği dayanıklılık içerisinde bulunan kaliteli ve sağlam malzemeler sayesinde olmaktadır. Kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilir.

Panel Tel Çit ile dış etkilerden koru

Toprak zeminlere, çim üzerine,beton zeminler üstüne,duvarlar,kademeli duvarlar üzerine uygulanabildiğinden çok yönlü kullanım sağlamaktadır. Çimçit paslanmayan ve pek çok testten geçmiş galvaniz tellerden üretilir. Sadece görsellik değil, normal açık tellere göre daha fazla güvenlik sağlar.

Sık dokumalı bir ürün olduğu için, içeriye kedi ve köpeklerin girişini engelleyebilirsiniz. Çevrenizde ki bakışlardan rahatsız oluyorsanız, bu ürünle bunun önüne geçebilirsiniz. Ürünün kurulumu oldukça hızlı ve kolay olduğu için, kısa bir sürede istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.


Panel Tel Çit

Panel tel çiti tercih etmek için pek çok sebep sayılabilir. Elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzeyen şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Eviniz, iş yeriniz, bahçeniz panel çit sistemleri ile çevrilebilir. Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Panel tel çit paslanmayan ve pek çok testten geçmiş galvaniz tellerden üretilir. Sadece görsellik değil, normal açık tellere göre daha fazla güvenlik sağlar. Çim çit ile binanızın çevresini dış etkilerden koruyabilirsiniz. Genelde yeşil olarak kullanılsa da, isteğe göre renklere göre üretimi yapılan bir üründür. Farklı peyzaj projeleriniz varsa, dilediğiniz renkle de satın alma süreci yapabiliyorsunuz. Yeşile hasret kaldığımız şu günlerde tel örgü olan yerlerde, çim görünümü elde etmek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.